Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Ціни на кадастрові номери, землевпорядні роботи, вартість проекту відведення і розцінки на інші послуги, які надає компанія ТОВ "Геоспектр-7"

Ціни на геодезію

Вартість геодезичних вишукувань може варіюватися в широких межах, так як топогеодезичні послуги досить різнопланові. Вони можуть бути проведені для інженерних об'єктів та елементів, а також природних об'єктів. Це може бути топозйомка, виконавча геодезична зйомка, фасадна зйомка, розбивка осей, нівелювання, винесення меж і т. д. Геодезії ціна залежить від розмірів об'єкта досліджень і кінцевої мети спостережень. Роботи проводяться для з'ясування координат – висотних і площинних. Вони описують положення об'єкта в просторі і дозволяють провести ряд робіт: монтажних, ремонтних, проектних, будівельних.

Вартість робіт визначається фахівцями фірми ТОВ «Геоспектр-7» з урахуванням переліку зазначених послуг. Виконуються вони з використанням теодолітів, нівелірів та іншої вимірювальної техніки. Так топозйомку виконують спільно з винесенням меж і трасуванням, розбивку осей спільно з підрахунком об'ємів земляних робіт, виконавча зйомка здійснюється при монтажі та будівництві і т. д. Щоб дізнатися вартість робіт достатньо звернутися до наших фахівців, які врахують всі параметри і повідомлять замовникові кінцевий результат розрахунків.


Види робіт

Термін виконання

Вартість, грн.

Кадастрова зйомка

від 2 днів

від 1000,00

Топографічна зйомка М 1:500

від 2 днів

від 1500,00

Встановлення меж земельної ділянки

від 2 днів

від 1000,00

Геодезична зйомка для підведення комунікацій

від 2 днів

від 1500,00

Ціни на землеустрій

Ціна на землевпорядні роботи встановлюється фахівцями фірми ТОВ «Геоспектр-7» з урахуванням різних факторів. Знадобляться роботи по землеустрою для вирішення практичних питань з наділами землі. Це стосується передачі прав на землю, а також зведення споруди на ділянці. Також вони знадобляться для виділення наділу з общинних земель, або для присвоєння певної категорії відповідній території. Вартість можна з'ясувати у наших працівників ще до початку досліджень. На ціну може вплинути віддаленість ділянки від офісу, проте незначно, так як компанія має розгалужену мережу відділень.

Винесення в натуру меж – один з найбільш актуальних різновидів землевпорядних робіт. Кошторис в конкретному випадку залежить від протяжності межі і площі наділу відповідно. Про розташування межи ставлять до відома всіх зацікавлених осіб. Якщо виникають розбіжності – вишукування проводять повторно. Результати та акт про винесення можуть пред'являтися в суді, так як вони мають юридичну силу. Вартість враховує також оформлення необхідної техдокументації.


Види робіт

Термін виконання

Вартість, грн

Присвоєння кадастрового номера

від 1 місяця

від 3500,00

Проект землевідведення

від 1 місяця

від 5000,00

Зміна цільового призначення землі

від 1 місяця

від 5000,00

Розділ земельної ділянки

від 1 місяця

від 4000,00

Обмінний Xml-файл

1 день

від 250,00

Ціни на технічний паспорт БТІ

Паспорт БТІ і вартість його оформлення залежить від компанії, яка проводить роботи, а також від їх обсягу. Співробітники фірми ТОВ «Геоспектр-7» здійснюють техобстеження швидко і якісно. Результати заносяться в техпаспорт, спільно з даними про місце розташування нерухомості, часу побудови і всіх проведених переплануваннях. Ціна залежить також від строків проведення робіт. Пов'язано це з тим, що для термінових замовлень доводиться виконувати у стислі терміни вивчення матеріалів, техобстеження та складання техпаспорта.

Для отримання результату знадобиться заява від замовника, копії особистих документів – ідентифікаційного номера паспорта, а також документи на нерухомість, для якої буде готуватись документ. Вартість робіт можна уточнити у фахівців організації ТОВ «Геоспектр-7». Знадобиться цей документ для зміни планування об'єкта, його приватизації, або розділу майна. Також знадобиться для продажу, придбання житла або оформлення кредиту під його заставу. Паспорт БТІ і ціна на нього встановлюється з урахуванням всіх нюансів – термінів робіт, габаритів об'єкта, обсягів проведених досліджень.


Види робіт

Термін виконання

Вартість, грн.

Технічний паспорт на квартиру

від 3 днів

від 600,00

Технічний паспорт на гараж

від 3 днів

600,00

Технічний паспорт на дачний будинок

від 3 днів

від 1200,00

Технічний паспорт на житловий будинок

від 3 днів

від 1500,00

Технічний паспорт на нежитлове приміщення

від 3 днів

від 2 грн./м2

 

Ціни на експертну оцінку нерухомості

Експертна оцінка від фірми ТОВ «Геоспектр-7» проводиться досвідченими фахівцями. Експертна оцінка і ціна на неї включають в себе вивчення матеріалів щодо об'єкта, його дослідження та складання документації. Наші фахівці самостійно виконують всі роботи, тому від замовника не потрібна допоміжна інформація по об'єкту. Враховується місце розташування будинку, поверх, наявність проблем з іншими мешканцями, престижність району і т. д. Експертна оцінка також передбачає проведення техобстеження приміщення. Це потрібно для розрахунків витрат на капремонт або зміну планування.

Знадобитися послуги оцінювача можуть при придбанні або продажі нерухомості, роботі зі страховими компаніями або банківською системою, а також для з'ясування розміру оренди. Експертна оцінка і ціна на неї в такому випадку повністю виправдані – замовник отримує достовірні відомості за короткий термін і може планувати подальші дії. Обов'язково оцінка знадобиться для довгобуду. Цей вид споруд піддається активному впливу природних факторів, які негативно впливають на стан конструкції. Експертна оцінка дозволить визначити справжню вартість спорудження з урахуванням всіх нюансів.


Види робіт

Термін виконання

Вартість, грн.

Експертна оцінка квартири

1 день

500,00

Експертна оцінка житлового будинку

1 день

600,00

Експертна оцінка земельної ділянки

1 день

600,00

Експертна оцінка комерційної нерухомості

від 3 днів

від 1000,00

Експертна оцінка бізнесу та цінних паперів

від 3 днів

від 2000,00

Експертна оцінка транспорту

1 день

від 350,00

Експертна оцінка обладнання

від 3 днів

від 700,00

Експертна оцінка для нотаріуса

1 день

від 500,00Бесплатная консультация