Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Запити сучасного життя та експертна оцінка

Експертна оцінка: актуальність завдання

Слово «експерт» перекладається з латинської мови як досвідчений. Експертні оцінки широко поширені в сучасному житті. Агентства нерухомості часто відчувають гостру нестачу професійних добре підготовлених кадрів експертних оцінювачів. Фірма ТОВ "Геоспектр-7" готова надати всіляку допомогу агентствам і приватним ріелтерам в оцінці нерухомості. Агентства нерухомості займаються продажем квартир і будинків, так і комерційної нерухомості. Знати думку експерта їм необхідно. Фахівці фірми володіють навичками експертної оцінки і виконають її у встановлені договором строки. Може бути також укладено договір про довгострокову співпрацю.

Експертна оцінка

За запитом замовника може бути виконана оцінка різного майна. Це можуть бути і об'єкти комерційної нерухомості, а саме: торгові та офісні центри, складські та виробничі комплекси, земельні ділянки під будівництво комерційних об'єктів; а також рухоме майно (транспортні засоби, обладнання).

Оцінювач проводить аналіз пакету документів за пропонованого до оцінки майна. Далі виконується огляд об'єкта. При оцінці об'єкта враховується наявність під'їзних шляхів і їх якість, наявність комунікацій. Розглядаються ризики, пов'язані з цим майном. Виконується порівняння з об'єктами аналогами і стислий огляд ринку. Після цього виконується оцінка ринкової вартості. За результатами експертної оцінки складається звіт.

Вартість експертної оцінки від 500 грн

Експертна оцінювач фірми ТОВ "Геоспектр-7" може виконати аналіз звіту незалежної оцінної компанії про оцінку.

Експертна оцінка: в ногу з часом

З плином часу в законодавстві відбуваються зміни. Фахівці фірми вивчають ці зміни і неухильно дотримуються необхідних правил. Також вони постійно підвищують свою кваліфікацію шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації. На таких курсах можна прослухати лекції про сучасні питання оцінки інтелектуальної власності, оцінки часткових прав на землю, про оцінку дебіторської заборгованості. На курсах вивчаються всі тонкощі сучасного законодавства, без знання яких кваліфіковано давати оцінку просто неможливо. Навчаючись на курсах підвищення кваліфікації, експертні оцінювачі проходять практичний курс, на якому викладають методи і прийоми оцінки земельних ділянок.

Експертна оцінка: оцінка земельних ділянок

При проведенні операцій з купівлі-продажу земельних ділянок необхідно знати їх вартість. У такому разі замовляється експертна грошова оцінка земельної ділянки. Якщо земля передається під заставу, при розділі майна під час розлучення, з метою бухгалтерського обліку - все це випадки, коли потрібна експертна оцінка.

У рідкісних випадках, але це все-таки іноді відбувається, що земля відчужується для суспільних потреб. У подібних випадках оцінка виконується для розрахунку компенсації власнику.

Експертна оцінка: консультація спеціаліста з різних питань

Люди в своїй трудовій діяльності стикаються з різними проблемами. Переобладнав, наприклад, підприємець гараж в архів. Зробив у ньому офісний ремонт і хоче оцінити його як архів. Ринкова ціна офісів занадто висока, адже це все-таки гараж, в ньому немає вікон. Слушну пораду може дати тільки фахівець в області оцінки. У деяких випадках виникають питання, як із загальної вартості об'єкта (наприклад, магазину) виділити окремо вартість прибудови. На всі подібні питання може дати відповідь фахівець фірми ТОВ "Геоспектр-7". Звертайтеся за консультацією.Бесплатная консультация