Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Геодезія: наука на службі у людей

Геодезія здавна служить людям. Слово, яке в перекладі буквально означає «поділ землі», має значно ширший зміст. Величезне прикладне значення геодезія має в будівництві та промисловості. Хоча применшувати значення геодезії саме в розподілі землі не варто. Взяти, приміром, кадастровий облік землеволодінь. Розташування пронумерованих земель точно можна визначити, лише використовуючи методи геодезії. Цей процес носить назву винесення меж в натуру. За допомогою тахеометра і супутникового устаткування визначається за координатами положення кутових точок. Оскаржувати встановлене таким чином положення меж просто неможливо.

Геодезія

Інженери фірми ТОВ "Геоспектр-7" пропонують різноманітні послуги геодезичного характеру населенню і організаціям. У фірмі працюють геодезисти, кадастрові інженери, топографи, експерти, геологи і будівельники. Всі вони є професіоналами своєї справи і готові надати кваліфіковану допомогу у вирішенні різних геодезичних завдань тим, хто її потребує.

Геодезія та капітальний ремонт будівель

Жителі старих будинків добре знають, яка важлива в будинку справність всіх комунікацій і хороший стан будівлі. Перед виробництвом капремонту виконується технічне обстеження будівель. З'ясовується стан несучих конструкцій, виявляються всі деформації в будівлі, при необхідності виконуються геодезичні вимірювання. За результатами технічного обстеження складається проект капітального ремонту. Роботи можуть бути настільки масштабними, що мешканців тимчасово відселяють.

Вартість виконання геодезичних робіт від 1 800 грн

Перед реконструкцією або капремонтом можуть виконуватися такі геодезичні роботи, як теплоаудит будівлі, що визначає місця теплових втрат будівлі, зйомка фасадів, фіксуюча зовнішній вигляд фасадів і служить джерелом даних для розрахунків витратних матеріалів для облицювання або оздоблення фасадів.

Геодезисти і експерти фірми ТОВ "Геоспектр-7" можуть виконати обстеження недобудованих будівель, що простояли тривалий час, а також будівель після пожежі або які простояли довгий час без експлуатації з метою встановлення їх технічного стану.

Геодезія на виробництвах

Є такі виробництва, що вони зупинилися, якби підйомні крани, що працюють на них, не змогли б функціонувати. Вантажопідйомні пристрої вимагають геодезичних послуг з моменту монтажу. В період всієї служби вантажопідйомному пристрою, що має підкранові шляхи, потрібні періодично геодезичні вимірювання. Фірма ТОВ "Геоспектр-7" укладає договори як на одноразове нівелювання підкранових колій і планово-висотну зйомку, так і на співпрацю на постійній основі.

Для виробництв при будівництві цехів компанія може запропонувати дослідження геології ділянки. Монтування великого важкого обладнання може вимагати знання геологічного розрізу під кожним верстатом або агрегатом. Геологи фірми виконають буріння свердловин, дослідження властивостей ґрунтів і нададуть звіт з усіма необхідними розрізами.

Заливка фундаментів і встановлення технологічних ліній вимагають таких геодезичних процедур, як розбивка фундаменту, виконавча зйомка фундаменту, і геодезисти фірми готові їх виконати.

Виробництва споживають велику кількість сировини. Дізнатися, яка кількість сировини знаходиться на складі, можна за допомогою геодезичного методу розрахунку обсягу мас. У такому разі вдаються до виконання топогеодезичної зйомки поверхні, і за цими даними розраховують кількість сировини.Бесплатная консультация