Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Кадастровий номер: що він означає

Кадастровим номером називається унікальний номер, що присвоюється об'єкту нерухомості. Цей код потрібен для здійснення технічного та кадастрового обліку. Всі об'єкти підлягають державному обліку. Кадастр дозволяє систематизувати відомості про землі, знати розташування ділянок, кому вони належать і яке їх цільове призначення.

Кадастровий номер

З цією метою земельним ділянкам присвоюють кадастрові номери. Це унікальний ряд цифр, за яким можна однозначно виділити цю землю з ряду інших. Номер ділянки - це ряд цифр, розділених крапкою. Перші дві цифри відповідають округу, дві наступні - району. Далі йдуть сім цифр, що позначають масив і квартал. Номер землеволодіння визначають останні дві цифри. За цими даними легко знайти землеволодіння на кадастровій карті.

Вартість землевпорядних робіт від 3 500 грн

Спорудам, будівелям та приміщенням у кварталі також присвоюють кадастрові номери. Вони, як правило, складаються в одному нумерованному списку із землеволодіннями. У міру утворення нових об'єктів нумерація зростає.

Кадастровий номер: присвоєння земельній ділянці

Юридично існування земельної ділянки підтверджується наявністю у неї кадастрового номера. Ні продати, ні купити, ні провести будь-яку іншу операцію з землею, яка не має кадастрового номера, не можна. Юридично така ділянка не існує. Коли земельну ділянку оформляють у власність, її ставлять на кадастровий облік. Необхідно виконати таку геодезичну процедуру, як винесення меж ділянки в натуру. Поворотні точки, між якими проходить межа, мають координати. Винесення меж проводиться за допомогою геодезичних приладів за цими відомостями. Дана процедура дозволяє точно встановити межі ділянки на місцевості та закріпити їх довготривалими знаками.

Всі зібрані документи по ділянці передаються в кадастрову палату. Процес оформлення документів тривалий. Для присвоєння земельній ділянці кадастрового номера можна звернутися у фірму ТОВ "Геоспектр-7". Професіонали візьмуть на себе турботи по оформленню документації на ділянку. При оформленні документів може з'ясуватися, що заявлена площа не відповідає фактичній, або будуть виявлені технічні помилки в існуючих документах, неточності в межах ділянок, а то і суперечки між сусідами через границі між ділянками. Багато всяких нюансів може з'ясуватися при оформленні землі у власність, розділі ділянки або об'єднанні. Всі ці непорозуміння розв'язати під силу лише професіоналам. Інженери компанії готові вам допомогти.

Кадастровий номер: яку роль в його отриманні грає кадастровий інженер

Фірма має право займатися кадастровими роботами тільки в тому випадку, якщо в її штаті числиться два або більше кадастрових інженера. Хто ж такий кадастровий інженер?

Кадастровий інженер - це спеціально навчена особа, яка має середню професійну або вищу освіту і має кваліфікаційний сертифікат. Кваліфікаційний сертифікат повинен бути чинним. Щоб отримати цей сертифікат, інженери проходять атестацію.

Крім земельних ділянок, кадастрові інженери оформляють будівлі, споруди, об'єкти незавершеного будівництва. В результаті кадастрових робіт створюється межовий план, акт обстеження та технічний план. Межовий план формується для надання в орган кадастрового обліку. На ньому показуються межі ділянки.

Кваліфікаційний сертифікат може бути відкликаний. Подібне відбувається в тому випадку, якщо за поточний рік десять об'єктів, які вів даний інженер, отримають відмову у взятті на державний кадастровий облік.Бесплатная консультация

Землевпорядкування