Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Послуги, що надаються фірмою ТОВ «Геоспектр-7»

При виконанні будь-яких робіт з нерухомістю або земельними наділами потрібно проводити спеціалізовані вишукування, виконати які можуть тільки висококваліфіковані фахівці. Співробітники фірми ТОВ «Геоспектр-7» проводять ряд робіт, які дозволять вам вирішити питання, пов'язані з передачею прав на нерухомість, будівництвом, проектуванням, реконструкцією і т. д. Співробітники проводять геодезичні вишукування. В комплекс входить здійснення топозйомки, виконавчої геодезичної зйомки, нівелювання, розбивочних робіт, виносу меж на місцевість, підрахунку обсягів земляних робіт і т. д. Топогеодезичні вишукування потрібні для здійснення планувальних, монтажних і ремонтних робіт.

Також здійснюються геологічні дослідження. Для того щоб замовити їх виконання, знадобляться контакти землевпорядної фірми. Офіс організації знаходиться за адресою – м. Дніпро (Дніпропетровськ), пл. Героїв Майдану 2/22. Фахівці можуть провести бурові роботи на виділеному земельному наділі, обробити отримані грунтопроби і скласти геологічний звіт. Такі дані потрібні для будівництва будинків і котеджів, а також для контролю над геологічними процесами. Проектування входить в спектр послуг, що надаються компанією. При цьому створюється технічне завдання, оформляється генплан та інша техдокументація. Фахівцями враховується місце розташування комунікаційних систем, природні чинники і побажання замовника.

Крім цього наші співробітники надають послуги з техобстеження. Ці роботи здійснюються для великих промислових споруд, квартир, приватних будинків, котеджів та іншої нерухомості. При цьому техобстеження може виконуватися і для недобудованих споруд. Фахівці при виконанні робіт використовують сучасну апаратуру, яка дозволяє визначити ступінь і наявність деформацій. Спільно з техобстеженням можливо здійснити експертну оцінку нерухомості. Ці відомості стануть у нагоді, якщо потрібно взяти кредит під заставу житла, оформити страховку, переоформити нерухомість на іншу людину, зробити висновок про можливість експлуатації об'єкта незавершеного та інше. Контакти землевпорядної організації ТОВ «Геоспектр-7» можна знайти на сайті, і при цьому оперативно зв'язатися з нашими фахівцями. Наші професіонали допоможуть також в оформленні паспорта БТІ. Цей документ стане в нагоді практично для будь-якої нерухомості.

Контакти землевпорядної організації

Землевпорядні та кадастрові роботи проводяться із застосуванням сучасної апаратури та новітніх технологій. Для того щоб замовити виконання землевпорядних робіт, достатньо знати контакти землевпорядної фірми. Офіс ТОВ «Геоспектр-7» працює з понеділка по п'ятницю, з 09.00 до 18.00. Звернувшись до нас, можна в найкоротші терміни вирішити всі проблеми, які виникають з нерухомістю або земельними наділами, а також з оформленням технічної документації на них. Всі матеріали, які оформляються в організації, мають юридичну силу, так як фірма має держліцензією на надання широкого спектру послуг.

Також контакти землевпорядної компанії включають в себе адресу електронної пошти: E-mail: mail@geospektr.com.ua. Одна з основних переваг компанії – клієнту не доводиться відвідувати кілька різних компаній, так як ми здатні надати весь спектр послуг.Бесплатная консультация

Землевпорядкування