Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Землевпорядна організація ТОВ «Геоспектр-7»

Землевпорядні та кадастрові роботи належать до найбільш затребуваних в даний час і можуть здійснюватися тільки спеціалізованими компаніями і фірмами, які мають дозвіл на здійснення подібних досліджень. Землевпорядкування необхідне для благополучного вирішення питань про передачу прав на землю, для успішного виділення частки або з'єднання декількох наділів, а також для розбивки наявної території на окремі ділянки, кожній з яких присвоюється власний кадастровий номер. Відомості кадастру допоможе отримати землевпорядна фірма ТОВ «Геоспектр-7». Наші фахівці здійснять необхідні роботи на місцевості і видадуть потрібну техдокументацію.

Також може бути здійснена експертна оцінка нерухомості. Цей етап зазвичай замовники проходять при купівлі або продажу житла. Оцінка нагоді і для визначення розміру податку, який доведеться заплатити при вступі в права спадкування. Оцінювач обов'язково виїжджає на об'єкт, що дозволяє скласти правильне враження про нерухомість. Крім того, замовникові не доводиться самостійно збирати інформацію, яка може вплинути на кінцеву вартість (наприклад, дані про район, інфраструктури, стан під'їзду тощо), так як наша землевпорядна організація вирішує це питання самостійно. Оцінка може бути проведена і для недобудованого об'єкта. Щоб клієнт міг визначитися, чи варто вкладати кошти в його ремонт або перепланування.

Спільно з оцінкою часто здійснюється і техобстеження конструкцій. Без відомостей про стан несучих конструкцій, перекриттів і інших елементів споруди не можна скласти про неї остаточну думку. Інвентаризація в цьому випадку потрібна для того, щоб з'ясувати наявність деформацій і оцінити загальний стан приміщення, необхідність капітального ремонту, а також з'ясувати розмір витрат на вирішення питання. Техобстеження потрібно при переплануванні нерухомості, його реставрації або ремонту. Також може бути оформлений техпаспорт БТІ. Цей документ зазвичай містить детальну інформацію про планування житла, окремих елементів, розташування інженерних мереж, площі нерухомості і всіх проведених змінах планування. Наша землевпорядна компанія здійснює всі вишукування швидко і якісно.

Дослідження, що здійснюються фахівцями компанії

Також співробітники проводять і спеціалізовані дослідження, що вимагають знань і досвіду виконання геологічних і геодезичних робіт. Геологічні дослідження дозволять оперативно з'ясувати, які ґрунти знаходяться на території передбачуваного будівництва, а також з'ясувати їх властивості. Досить часто під впливом зовнішніх факторів – природних умов і техногенного впливу, грунти змінюють свої властивості. Особливо часто доводиться стикатися фахівцям з підтопленням територій, і це є однією з найпоширеніших загроз. Пов'язано це з тим, що витоки з трубопроводів – досить часте явище, а при замочуванні грунти починають осідати, причому не завжди рівномірно. Землевпорядна фірма ТОВ «Геоспектр-7» допоможе передбачити всі можливі ризики і вжити необхідних заходів щодо їх запобігання.

Не менш важливим є здійснення топогеодезичних вишукувань і проведення проектувальних робіт. Геодезисти допоможуть ретельно досліджувати наділ, скласти його топоплан, виконати проектування, а також здійснити подальші геодезичні роботи, необхідні при будівництві.Бесплатная консультация

Землевпорядкування