Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Проектування будинків

Проектування будинків: на кого покласти обов'язок створення проекту?

Людині, яка починає зведення будинку, потрібен проект. У такому разі вона може звернутися до фахівців фірми ТОВ "Геоспектр-7", які володіють знаннями, необхідними для створення проекту будинку.

Проектування будинків

Чим гарний будинок, спроектований за індивідуальним проектом? Тим, що це будинок Вашої мрії. У будинку, проект якого виготовлений в індивідуальному порядку, будуть втілені у міру можливості всі ваші задуми і мрії. Ви розповісте проектувальнику яким хотіли б бачити майбутнє житло, і в результаті отримаєте готовий проект. У проекті будуть вказані площа забудови, висота будівлі і кут нахилу даху, площа гаража і габарити ділянки. Буде розглянута і записана можливість внесення змін у проект. Проект можна замовити на дачний будиночок, одноповерховий або двоповерховий будинок, котедж, віллу або більшу резиденцію, будинок з мансардним поверхом, будинок у сучасному стилі. Проект будинку може бути виконаний на вузьку ділянку.

Вартість проектування будинків, котеджів від 75 грн за метр2

У проекті будуть перераховані всі необхідні матеріали, а саме: зазначений матеріал стін (газобетон, керамічний блок, цегла, шлакоблок, піноблоки), матеріал перекриттів (дерево, монолітний залізобетон), матеріал покрівлі (бітумна черепиця, металочерепиця, метал). Буде зазначено необхідну кількість будівельних матеріалів, наведені поверхові плани із зазначенням розташування всіх приміщень, виконаний розрахунок кошторису.

Проект будинку може бути виконаний для будь-якого замовника, будь то індивідуальний забудовник, або компанія, що будує будинок чи іншу споруду.

Проектування будинків: підбір типового проекту

Проектувальники фірми ТОВ "Геоспектр-7" можуть допомогти підібрати готовий проект будинку. Готовий проект, на відміну від індивідуального проекту, коштує набагато дешевше. Але у разі, якщо ви вирішили вибирати готовий проект, вам доведеться вибирати з вже готових рішень. Фахівець фірми, обговоривши з вами ваше бачення свого житла, може суттєво допомогти з вибором, вказавши на ті чи інші переваги готового проекту.

Проектувальниками може бути виконана за бажанням замовника адаптація проекту під енергозберігаючі та екологічні норми, енергозберігаючі та екологічні матеріали.

Проектування будинків: фундаменти і вивчення геології

Фундамент є однією з найважливіших частин будинку. Він розраховується, виходячи з навантажень від верхньої частини будинку і грунтів, що залягають на ділянці. Щоб знати геологічний розріз в межах ділянки і властивості ґрунтів, виконують геологічні вишукування.

Фахівці фірми ТОВ "Геоспектр-7" - геодезисти і геологи - можуть повністю взяти на себе вивчення геології ділянки. Геодезисти складуть топоплан, зроблять винесення всіх необхідних точок в натуру, а геологи всебічно вивчать геологію ділянки. За даними геологічного звіту і здійснюється остаточний вибір типу фундаменту, розраховуються параметри.

Проектування будинків: кілька вагомих аргументів на користь вибору для створення проекту фірмою ТОВ "Геострой-7"

Проектувальники фірми, впроваджуючи кращий передовий досвід і сучасні технології, працюють для людей. У своїй роботі вони не забувають, що створення комфортних умов життя для людини - їх першочергове завдання. З цією метою вони вивчають останні розробки у сфері проектування будинків і сучасні інновації. Проектувальники фірми постійно вдосконалюють свої професійні навички.

Співпраця з однією фірмою з моменту початку робіт на ділянці до будівництва будинку може дати вам перевагу значної економії часу.Бесплатная консультация