Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Проектування споруд

Гуляючи по місту, ми можемо спостерігати величну красу будівель, що оточує нас. Всі ці споруди були спроектовані і побудовані. Говорячи безпосередньо про будівництво будівлі, нам стає ясно, що за цим стоїть бригада будівельників на чолі з виконробом. Але що передує процесу копання фундаменту і зведення стін?

Проектування споруд

За красивим фасадом завжди стоїть відділ проектувальників, архітекторів і дизайнерів. Проектування споруд – процес, що вимагає особливої уваги, а також взаємодії цілого ряду фахівців у галузі архітектури, фізики та геодезії. Процес проектування будівель складний і включає в себе кілька циклів.

Розглянемо які процеси включає в себе проектування споруд

Насамперед, на будівництво будь-якої будівлі повинне прийти замовлення від фізичної або юридичної особи. Разом з цим замовник надає основні вимоги до майбутньої споруди, пояснює причину, а так само чим ця споруда буде корисною для міста, інфраструктури і особисто для замовника.

Вартість проектування будинків, котеджів від 75 грн за метр2

На наступній стадії отримане замовлення обробляють художники і архітектори, після чого вони надають замовнику ескіз (їх може бути декілька) майбутньої споруди, її зовнішній вигляд, виконується розрахунок грошових витрат на будівництво, а також обговорюються окремі технологічні моменти процесу споруди, вибирається місце будівництва. Після погодження та затвердження замовлення отримує статус проекту.

Наступною стадією в проектуванні є підготовка робочої документації, яка буде використовуватися при наступних монтажних і будівельних роботах. Ведеться розробка детальних креслень будівлі, промальовування окремих схем, складання планів, точний розрахунок матеріалів і опрацювання дрібних деталей.

Фасад – ще не значить закінчену будівлю. За справу беруться дизайнери

Проектування споруд має на увазі в собі ще і внутрішню обробку будинку. Оформлення інтер'єру відбувається за аналогією з проектуванням фасаду. Спочатку замовник висуває основні вимоги до інтер'єру, разом з командою дизайнерів іде відпрацювання стилю, колірної гами, обговорюється розташування меблів, обладнання, джерел світла і т. д. Після цього дизайнер надає замовнику кольорове промальовування (бажано в 3D) моделі інтер'єру, обмовлюються вартість і витрати матеріалів. Після затвердження проекту інтер'єру, як і в проектуванні фасаду, розробляються детальні креслення, відбувається опрацювання дрібних деталей, складання та опрацювання схем для установки електообладнання, освітлення і т. д.

Вибір місця будівництва теж важливий. Для стійкості і довговічності будівлі потрібно ретельно вивчити ділянку для зведення об'єкта. Аналізують рельєф, ґрунти під будівлею і виходячи з цього роблять висновок про те, чи можливе будівництво цієї споруди на цій ділянці. Після успішного завершення всіх цих циклів, можна говорити про те, що проектування будівлі завершено.

Як ми бачимо, проектування споруд досить трудомісткий процес, що вимагає достатнього професіоналізму і досвіду фахівців. «Геоспектр-7» є однією з провідних фірм в області проектування споруд, а так само їх забудови. Крім цього фахівці фірми надають послуги оцінки нерухомості та земельних ділянок, допомога в землеустрої і багато іншого. Віддаючи перевагу професіоналам можна бути впевненим у виконаній роботі, а так же знайти золоту середину між швидким виконанням замовлення, грошовими витратами, відповідальністю і якісним результатом.Бесплатная консультация