Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Топографічна зйомка

Топографічна зйомка - це одна з найбільш популярних послуг у сфері геодезичних вишукувань, кінцевим результатом якої є складання точного плану місцевості. Таким чином, можна зазначити розташування всіх окремих об'єктів на карті включаючи дерева, споруди, та рельєфні особливості.

Топографічна зйомка

Існує кілька методів проведення топографічної зйомки, однак найбільш популярним залишається наземний спосіб. Використовуючи спеціалізовані прилади, інженер-геодезист проводить вимірювання необхідних висот, поворотних кутів, відстаней і. т. д.

Сучасна топографічна зйомка проходить у кілька стадій:

Вартість виконання геодезичних робіт від 1 800 грн

Перший етап містить у собі безпосередню роботу з використанням електронної моделі тахеометра. Також проводиться комплексне дослідження можливих підземних систем і комунікацій.

Розрізняють мілкомасштабну зйомку в масштабі 1:10 000, 1:25 000, а також великомасштабну (1:500, 1:1000 і більше). На сьогоднішній день в інженерній геодезії оптимальним варіантом є карта зі співвідношенням 1:500. Всі видимі особливості території заносяться на план в вигляді умовних знаків, де горизонталі відображають рельєф з відмітками опорних точок. Такими точками є найвищі вершини, дно котлованів, низькі позначки. Горизонталі проводяться по всій площі карти, з'єднуючи точки з однаковим значенням висоти.

Особливості процесу

Всі точки на плані, що характеризують ситуацію, поділяються на два підвиди:

До першого випадку відносять контури будівель і споруд, зведених на тривалий термін. Якщо, дослідник має справу з луками, ріллями, лісами та іншими елементами місцевості важко визначеними межами - застосовуються нетверді точки.

Виробництво технічної документації є кінцевою стадією топографічних вишукувань. Такі папери потрібні органам архітектури та містобудування. Якщо остання інстанція схвалить план, то з цього моменту він може застосовуватися під час проектних робіт замовника.

Вибирайте лідера у своїй ніші

Для створення подібної технічної документації потрібен ряд вузькоспеціалізованих знань і умінь, а також багатий досвід роботи. Фахівці нашої компанії ТОВ "Геоспектр-7" накопичили вагомий рівень виконаних технічних завдань з геодезії. Чіткість виконання всіх досліджень характерна як для дрібних проектів заміської ділянки, до значних геодезичних досліджень на великих промислових майданчиках та підприємствах. Користуючись нашими послугами, ви завжди отримуєте високоякісний продукт у відповідності з усіма вимогами Головапу. Наші співробітники з відповідальністю відносяться до часу замовника і намагаються провести роботи, як можна швидше. Наші послуги можуть проводитися в будь-яку пору року за будь-яких умов.

Без докладного плану місцевості не обійдеться жоден будівельний майданчик. У разі, якщо геодезична зйомка буде проведена з помилками, це може призвести до значних матеріальних витрат і зриву термінів створення об'єкта. Також варто брати до уваги і безпеку проектної роботи, яка в повній мірі залежить від рельєфних особливостей. Ми враховуємо під час нашої роботи, всі особливості процесу і виконуємо наші зобов'язання не перший рік. Звертайтеся і станьте нашим постійним клієнтом!Бесплатная консультация