Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Землевпорядні роботи

Кожен власник ділянки рано чи пізно стикається з ситуацією, коли йому просто необхідні землевпорядні роботи. І як правило, майбутні роботи не обіцяють заряду позитивних емоцій, але якщо розібратися в самій суті цих робіт і для чого вони потрібні, а також якщо доручити цю справу фахівцям, то стає ясно, що нічого незвичайного в землевпорядних роботах немає.

Землевпорядні роботи

Розберемо, що таке землевпорядні роботи і чому в них потребують землевласники?

Землевпорядні роботи – роботи, які пов'язані з винесенням, затвердженням та/або уточненням меж ділянки, з подальшим його картографуванням і нанесенням на план самої ділянки, меж, об'єктів, що знаходяться в межах земельної ділянки.

Власники земель використовують такий вид робіт при:

Вартість землевпорядних робіт від 3 500 грн

Звичайно, буває таке, що власникам земельних ділянок землевпорядні роботи зовсім не потрібні, адже питання про уточнення меж не актуальне. Але попит на такі роботи досить високий.

Як проводять землевпорядні роботи?

Роботи, пов'язані з землеустроєм вимагають достатньої точності і відповідальності. Проведення землевпорядних робіт зазвичай підрозділяють на кілька етапів:

  1. Підготовка. На цьому етапі проводиться збір всіх документів та дозволів на проведення таких робіт, а також проводиться безпосередньо аналіз ділянки і на якій підставі потрібно проводити землевпорядні роботи.
  2. Польовий. Зйомка земельної ділянки, а також усіх споруд, які знаходяться на його території, позначення всіх ліній комунікацій.
  3. Камеральні роботи. Побудова плану ділянки з чітко визначеними кордонами. Також на плані чітко позначені всі будівлі та лінії комунікацій.

Отриманий план замовник використовує в своїх цілях, для передачі у вищі земельні інстанції, суд, податкову службу та інше.

Крім вищезазначених випадків землевпорядні роботи можуть проводитися при:

Хто може проводити землевпорядні роботи?

Проводити такі види робіт можуть уповноважені як фізичні, так і юридичні особи. Як правило, всі види робіт пов'язані з землеустроєм проводять фірми, які спеціалізуються на цьому. Так як цей вид робіт, що вимагає особливих навичок, то і вимоги до фірми надають подібні послуги повинні бути відповідними, тому в цій справі краще віддавати перевагу професіоналам, які знають свою справу.

Фірма «Геоспектр-7» є однією з провідних фірм з надання землевпорядних послуг. Фахівці компанії мають великий досвід у сфері робіт пов'язаних із землеустроєм. Більш того співробітники фірми, крім вище згаданих послуг, проводять комплекс заходів, пов'язаних з оцінкою нерухомості та земельних ділянок, а також проводить якісну зйомку місцевості, розробляє проекти землеустрою. Таким чином, вибираючи саме «Геоспектр-7» ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте повний комплекс землевпорядних робіт якісно і за приємною ціною.Бесплатная консультация

Землевпорядкування