Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Команда професіоналів створюється для вирішення складних завдань.

Мудра українська приказка говорить: «Гуртом легше і батька бити». Найскладніша задача, поставлена перед колективом однодумців, буде вирішена. Не можна самостійно виконати топографічну зйомку, скласти проект землеустрою або виконати геологічні вишукування.

Команда професіоналів

Землевпорядники, геодезисти і геологи навчаються кілька років у спеціалізованих вищих навчальних закладах, щоб придбати професійні знання. Отримавши диплом, спеціалісту ще потрібно навчитися практичній роботі. А для отримання кваліфікаційного сертифікату - здати іспити кваліфікаційній комісії.

«Один в полі не воїн». Так і при виконанні геологічних і геодезичних великомасштабних робіт потрібна команда професіоналів. Окремі співробітники якісно виконують вузькоспеціалізовані роботи, вносячи свій внесок у загальну справу. Зусилля об'єднуються для досягнення загального результату.

Для зручності замовників фірма ТОВ "Геоспект-7" працює без вихідних. Замовлення на проведення робіт оформити дуже легко. Сім років плідної праці призвели до істотного зростання клієнтури. Розширюється перелік послуг, які надає фірма. Сьогодні ви можете замовити у нас будь-які землевпорядні та геодезичні роботи, дослідження геології ділянки. Ми можемо виготовити технічний паспорт на будь-який об'єкт нерухомості, виконати проектування. Якщо вам потрібно виконати експертну оцінку нерухомості або мати заключення про стан технічних конструкцій, то, звернувшись до членів нашої команди, ви отримаєте якісний продукт.

Об'єднавши у своїй команді професіоналів - спеціалістів різного профілю, колектив фірми став здатний вирішувати багатопланові завдання.

Команда професіоналів: не варто забувати про дрібниці

Землевпорядники, геодезисти і геологи є ядром нашої команди. Фірма спеціалізується на вирішенні питань землеустрою, геодезії та геології. Однак, є ще цілий ряд співробітників (бурові майстри, шофери, технічні працівники, лаборанти, персонал, що обслуговує комп'ютерну техніку), що забезпечують нормальну трудову діяльність. Це - наш тил. І він міцний.

«Театр починається з вішалки». Наша фірма починається з сайту, адреси електронної пошти, номеру телефону, поштової адреси і вхідних дверей. Ласкаво просимо! Тут вас чекає підготовлена команда професіоналів, готова впоратися з будь-яким завданням, яке вам треба вирішити. Перевагою фірми є зосередження в єдиному колективі близьких за профілем, і все-таки різних фахівців. Не тільки будівництво індивідуального будинку припускає, що багато фахівців візьмуть участь у передпроектних роботах, створенні проекту і будівництві. Звернення у фірму ТОВ "Геоспект-7" позбавить вас від необхідності стукатися в багато дверей.

Команда професіоналів - сприятливе середовище для самореалізації

Молодий, здоровий, повний сил молодий спеціаліст, прийшовши у згуртований колектив, відчує, що тут він зможе реалізувати свої амбітні плани. Досвідчені старші колеги допоможуть придбати навички практичної роботи, підкажуть як краще справлятися з повсякденними справами.

Причетність до побудови держави (а землевпорядники, реалізуючи на практиці право володіння громадян землею, мають до цього безпосереднє відношення) додасть впевненості в собі. У скрутну хвилину завжди поруч виявиться плече товариша. Безпосередня участь в реальних проектах - це єдина можливість отримати кваліфікаційний сертифікат.
Бесплатная консультация

Землевпорядкування