Геоспектр-7

 
097-552-25-99
Землевпорядкування

Землевпорядкування

Питання, які виникають у власників наділів землі, досить різноманітні. Більшу частину з них можна успішно вирішити, якщо здійснити землевпорядні та кадастрові роботи. Подібні дослідження повинні виконуватися компаніями, що спеціалізується на подібних дослідженнях. Для того, щоб роботи були проведені, знадобляться сучасні прилади.

Експертна оцінка

Агентства нерухомості часто відчувають гостру нестачу професійних добре підготовлених кадрів експертних оцінювачів. Фірма ТОВ "Геоспектр-7" готова надати всіляку допомогу агентствам і приватним ріелтерам в оцінці нерухомості. Агентства нерухомості займаються продажем квартир і будинків, так і комерційної нерухомості.

Експертна оцінка

Паспорт БТІ

Технічний паспорт БТІ може бути складений на квартиру в багатоповерховому будинку, індивідуальний житловий будинок, нежитлове приміщення (гараж чи іншу будівлю), на садовий будинок, недобудований будинок, об'єкт незавершеного будівництва та інші об'єкти. Цей документ (паспорт БТІ) буває необхідним при приватизації квартири. Щоб отримати свідоцтво на право власності, необхідно мати паспорт БТІ.

Паспорт БТІ
Проектування

Проектування

Починається передпроектна підготовка будівництва зі складання бізнес-плану. Після цього готується генеральний план, узгоджуються правила забудови та землекористування. До передпроектної стадії належать також інженерні вишукування для будівництва; аналіз інфраструктури району; визначення джерел електроенергії, газо- і водопостачання; напрямки водовідведення, видалення твердих побутових відходів.

Висновок будівельних конструкцій

Експерти фірми ТОВ "Геоспектр-7" готові провести обстеження будь-яких будівельних конструкцій, зробити висновки і надати замовникові звіт. У фахівців фірми є дозвільні документи на виконання техобстеження і потрібний досвід виконання подібного виду дій. Роботи виконуються в строгій відповідності з термінами, вказаними в договорі на видачу техзаключення про техстан будівельних конструкцій.

читати далі »

Заключення будівельних конструкцій
Геодезія

Геодезія

Інженери фірми ТОВ "Геоспектр-7" пропонують різноманітні послуги геодезичного характеру населенню і організаціям. У фірмі працюють геодезисти, кадастрові інженери, топографи, експерти, геологи і будівельники. Всі вони є професіоналами своєї справи і готові надати кваліфіковану допомогу у вирішенні різних геодезичних завдань тим, хто її потребує.

Геология

Геологія: розрахунок стійкості укосу Геологія - наука про землю. Для цілей будівництва або захисту територій від несприятливих процесів вивчається верхній шар землі. В останній час дещо змінюється спрямованість інженерних вишукувань на забудованих територіях. Все більше уваги приділяється зміненим в результаті освоєння території геологічним умовам.

Геология

Наши преимущества

Generic placeholder image

Сучасне обладнання

У компанії в наявності є все необхідне високоточне обладнання, яке дозволяє отримувати максимально точні дані під час різних вимірів, тому роботи здійснюються якісно і в найкоротші терміни.

Детальніше »


Generic placeholder image

Команда професіоналів

Всі наші співробітники кваліфіковані фахівці, які володіють спеціальними знаннями для професійного виконання робіт. Ми знаємо яку несемо відповідальність, тому всі вишукування здійснюємо на вищому рівні.

Детальніше »


Generic placeholder image

Широкий спектр послуг

Вам не потрібно буде шукати різні компанії, які виконають геодезію, геологію і розроблять проект майбутнього будинку. Всі ці послуги ви можете замовити у нас. Ми готові провести всі роботи, починаючи від геологічних досліджень і закінчуючи виготовленням техпаспорта.

Детальніше »