Геоспектр-7

 
097-552-25-99

Паспорт БТІ: на які приміщення і будівлі складається технічний паспорт і коли він потрібен

Технічний паспорт БТІ може бути складений на квартиру в багатоповерховому будинку, індивідуальний житловий будинок, нежитлове приміщення (гараж чи іншу будівлю), на садовий будинок, недобудований будинок, об'єкт незавершеного будівництва та інші об'єкти. Цей документ (паспорт БТІ) буває необхідним при приватизації квартири. Щоб отримати свідоцтво на право власності, необхідно поряд з іншими документами, які посвідчують особу власника, мати паспорт БТІ.

Паспорт БТІ

Паспорт БТІ оформляється на новострой, переплановану квартиру, при оформленні спадщини, при поділі чи об'єднанні загального майна. Зміна власника та отримання витягу з БТІ також можуть стати причиною оформлення нового паспорта БТІ.

Паспорт БТІ вартість: як мінімізувати витрати

У деяких випадках оформлення паспорта БТІ не терпить зволікання. Довірити оформлення такого документа можна тільки фахівцям. Інженери ТОВ "Геоспектр-7" візьмуть на себе клопоти з оформлення паспорта. Кваліфікований спеціаліст фірми приїде на Ваш об'єкт для виконання необхідних замірів та складання плану.

Технічний паспорт від 600 грн

Паспорт БТІ що це: з яких складових частин складається паспорт БТІ та їх зміст

На титульному аркуші паспорта вказується організація, що видала цей документ. Пишеться реєстраційний номер паспорта. Далі вказується, на що видано цей документ. У разі, якщо це квартира у багатоповерховому будинку, повинен бути написаний її номер і точна адреса (будинок, вулиця, місто). Вказується господар квартири (юридична або фізична особа) або господарі. У графі «Розмір частки власності» наводяться дані про те, кому і яка частина власності належить.

Наступний лист - технічна характеристика квартири. Ці відомості можуть бути прописані текстом, можуть бути зведені в таблицю. В цьому розділі описується окрема це квартира, або комунальна; на якому поверсі розташована, скільки поверхів у будинку. У технічній характеристиці вказується кількість кімнат і їх площа, а також загальна житлова площа. Докладно описується кількість інших приміщень (санвузол, ванна, передпокій, балкони і лоджії) та їх площа. Вказується наявність вбудованих шаф. Наводяться цифри загальної площі квартири і висоти приміщень. Вказується інвентаризаційна вартість квартири.

У технічній характеристиці квартири наводяться загальні відомості про будинок (матеріал зовнішніх стін, матеріал перекриттів). Вказується забезпеченість будинку холодною і гарячою водою, каналізацією, газом, опаленням, електроенергією та іншими комунікаціями.

До технічного паспорта додаються графічні матеріали. В обов'язковому порядку в паспорті на квартиру є план квартири в масштабі 1:100 або 1:200, на якому показано розташування кімнат, санвузлів, ванної, кухні, балконів і лоджій.

До паспорту БТІ може додаватися адресний план, наприклад, п'ятитисячного масштабу. На такому плані показуються прилеглі вулиці і розташування будинку і найближчих будинків. За таким ситуаційним планом, на якому показана загальна ситуація, легко зорієнтуватися і побачити, де розташований будинок. На цьому плані можуть бути вказані автостоянки та спортивні майданчики.

Якщо паспорт БТІ на об'єкт індивідуального житлового будівництва (житловий будинок), то він також містить адресні дані, відомості про будинок (площа, прибудови, службові прибудови), відомості про власників, ситуаційний і поверховий плани, експлікацію до поэтажного плану і відомості про обстеження.



Бесплатная консультация